Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

UAB JAUNYLIS, (toliau – duomenų valdytojas) šia sugumo/privatumo politika (toliau – privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis duomenų valdytojo valdoma internetine parduotuve www.jaunylis.lt (toliau – E-parduotuvė). Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Kliento duomenų saugumą E-parduotuvėje užtikrina saugaus ryšio SSL sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras RapidSSL CA. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir E-parduotuvės serverio, yra šifruojama.

SSL duomenų kodavimas – populiari technologija duomenų apsikeitimo tarp serverio ir interneto naršyklės saugumui užtikrinti. SSL technologijos naudojimas būtinas elektroninėms parduotuvėms, kuriose svarbus apsikeičiamų duomenų saugumas. SSL sertifikato dėka, duomenys keliaudami tarp lankytojo/ kliento kompiuterio ir serverio, nebus perskaityti arba pakeisti trečiųjų šalių.

E-parduotuvė nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. E-parduotuvės pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda pačių bankų puslapiuose, todėl E-parduotuvėje ši informacija neprieinama.

DUOMENŲ VALDYTOJO REKVIZITAI:

UAB JAUNYLIS, LAISVĖS PR. 82, VILNIUS

TELEFONU: +370 686 20 433

EL. PAŠTU: INFO@JAUNYLIS.LT

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami duomenų valdytojui priklausančią E-parduotuvę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje privatumo politikoje.Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad duomenų valdytojo E-parduotuvės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių europos sąjungos bei lietuvos respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie parduotuvės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos bendrajame duomenų apsaugos reglamente nr. 2016/679 (es).

2. KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

Lankymosi mūsų parduotuvėje metu, renkame ir apdorojame duomenis apie jus. Šiuos

asmens duomenis, be apribojimų, sudaro duomenys, kuriuos pateikiate registruodamiesi prie E-parduotuvės, naršydami joje ir (arba) įsigydami prekes. Asmens duomenys – tai jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, prekių pristatymo ir sąskaitos pateikimo adresas, parašas (atsiimant internetu pirktas prekes), mokėjimo būdas, pirkimų istorija, vartotojo vardas ir mokėjimo duomenys.

Duomenys, gauti remiantis kliento sutikimu ir apibrėžti tuo metu, kai sutikimas buvo pateiktas. Klientas turi teisę bet kuriuo metu atšaukti mums duotą sutikimą taip pat lengvai, kaip jis buvo duotas, taip pat ir naudojantis mūsų ryšių kanalais. Sutikimas galioja iki jo įvykdymo arba atitinkamai iki atšaukimo, jei tai atsitinka greičiau.

 3. KITA MŪSŲ RENKAMA INFORMACIJA

Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie jus, jūsų įrenginį ar jūsų naudojimąsi mūsų parduotuvės turiniu su jūsų sutikimu.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti registruojantis mūsų parduotuvėje), tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis mūsų siūloma internetinio pirkimo paslauga.

4.  KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

 Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

•užregistruoti jus tam, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga.

•pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją.

•tiesioginės rinkodaros tikslu *, pvz., siųsti naujenlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą). Naujienlaiškiai jums gali būti siunčiami gavus jūsų sutikimą (šį sutikimą jūs duodate, įvesdamas savo el. pašto adresą į naujienlaiškio užsakymo formą arba registracijos formoje pažymėdami, jog sutinkate gauti pranešimus apie nuolaidas, išpardavimus ir specialius pasiūlymus, kt.).

•sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį ir produktus.

•mes tvarkome asmens duomenis, kad galėtume teikti paslaugas, užtikrinti veiksmingą klientų aptarnavimą, bendradarbiavimą ir atlikti kitus mūsų veiklai ir klientams svarbius veiksmus.

•kitais būdais su jūsų sutikimu. *

Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais.

5. KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Isipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

•jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;

•teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas, mokėjimo paslaugų tiekėjams/bankams. šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiam veiksmui atlikti;

•teisėsaugos institucijoms pagal lietuvos respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

•taip pat siekiant patvirtinti savo veiksmų teisėtumą, bei apginti savo, kaip pardavėjo interesus.

  6. KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Bendrovė imasi visų priemonių, kad apsaugotų jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindama teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų. primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena elektroninė parduotuvė, interneto svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime 5 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

  6.  JŪSŲ TEISĖS

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

•žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);

•susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);

•reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);

•savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“);

•turi teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);

•turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).

Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

7. NEPILNAMEČIŲ ASMENŲ DUOMENŲ APSAUGA

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų parduotuvę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

8. SLAPUKAI(angl.cookies)

             Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis internetine parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Jaunylis.lt interneto svetainėje naudojamų slapukų aprašymai:

Slapuko pavadinimasPaskirtisGaliojimo laikas
PHPSESSIDSaugo seanso metu varotojo unikalų numerįIki svetainės lango uždarymo
_utm.gif, _utmb, _utmc, _utmt, _dc_gtm_UA-#, _gali, _gat, _gidNaudojamas „Google Analytics“ statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti (renkama informacija apie naudojamą naršyklę, kompiuterį, apsilankymus, praleistą laiką)Iki svetainės lango uždarymo
_gaNaudoja „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų vartotojų patirtį besilankant svetainėje2 metai

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@jaunylis.lt

Uždaryti
Sign in
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.

0